Dołącz do toruńskiego Piwa Między Projektami!

5 sierpnia w Toruniu poprowadzę Okrągły Stolik w ramach 19. Piwa Między Projektami. Zajmiemy się skutecznym dostarczeniem wartości Twoim odbiorcom. Jak się pije Piwo Między Projektami? Merytorycznie i na luzie. Piwo Między Projektami to cykliczne spotkania, na których poznasz osoby zainteresowane tym samym tematem zawodowym co Ty i wymienisz się obserwacjami. Prowadzącymi sesje Round Tables… Continue reading Dołącz do toruńskiego Piwa Między Projektami!

Design Thinking dla HR – warsztat

Pracujesz w HR jako manager, HR Business Partner, rekruter? A może zajmujesz się EB? I jesteś z Torunia bądź okolic? Świetnie – czytaj dalej! Zapraszam Cię do udziału w bezpłatnym warsztacie “Design Thinking dla HR”. Polecam Ci go zwłaszcza, jeżeli to Twój pierwszy kontakt z tą metodyką, opartą na… wchodzeniu w buty odbiorcy Twoich działań.… Continue reading Design Thinking dla HR – warsztat

Design Thinking. Co to jest?

Design Thinking to dwie rzeczy: nastawienie na tworzenie rozwiązań – czyli jak TY podchodzisz do problemu; metodyka tworzenia rozwiązań w obszarze usług, procesówi produktów. Nastawienie, o którym mówimy, to przede wszystkim dążenie do rozwiązania realnych problemów realnych ludzi w oparciuo pozyskanie od nich informacje. Jeżeli szukasz rozwiązań dla swojej firmy, bo chcesz pomóc ludziom (pracownikom,… Continue reading Design Thinking. Co to jest?